נעים מאוד,

אני ד"ר דורינה קלש, מומחית ומנתחת ברפואת עיניים העוסקת גם בעולם האסתטיקה הרפואית של הפנים

נעים מאוד,

אני ד"ר דורינה קלש, מומחית ומנתחת ברפואת עיניים העוסקת גם בעולם האסתטיקה הרפואית של הפנים.

את לימודי הרפואה עשיתי בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת סמלוויס בבודפשט, בירת הונגריה. לאחר מכן המשכתי לסטאז' במרכז הרפואי איכילוב בתל אביב והתמחיתי ברפואת עיניים משולבת במרכז הרפואיים בסורוקה (בן גוריון) בבאר שבע ובפוריה בטבריה.

אני ממלאת כיום מספר תפקידים במערך הבריאות בישראל, ומשמשת בין היתר כרופאת עיניים בכירה מומחית במחלקת העיניים של המרכז הרפואי פוריה, ובתור מומחית לרשתית ולהזרקות תוך עיניות. כמו כן אני משמשת כאחראית על מרפאת הזרקות תוך עיניות של המרכז הרפואי פוריה, אותה הקמתי בשנת 2012. מלבד זאת אני עובדת בתור מומחית ברופאת עיניים עצמאית ומכבי, עוסקת במחקרים, מפרסמת מאמרים בעיתונות המדעית הבינלאומית, משתתפת, מרצה ומציגה מחקרים שלי בכנסים והשתלמויות בישראל ובחו"ל.

מדריכה לרופאים בתחום הרפואה האסתטית מטעם חברות התרופות,  MERZ המייצרת רדיאס חומצה היאלורונית – בלוטרו – קסאומין. חברת Vivacy , הייצרנית של חומצה היאלורונית סטילאג׳ . כמו כן מדריכה של מיכשור רפואי וטכנולוגיות רפואיות , פלסמאג׳ ואגנס.

כל חיי חשתי זיקה ומשיכה אל תחום העיצוב והאומנות ואני גם אומנית יוצרת בשעות הפנאי, דבר שהוביל אותי אל תחום האסתטיקה הרפואית. שעות רבות שביליתי בסטודיו לציור השוכן אל מול הכינרת, הביאו אותי להבין שתחומי הרפואה והאומנות באמת נפגשים. הקדשתי זמן רב לחקירת קוד היופי ואידיאל היופי בפילוסופיות ובתרבויות השונות, ועברתי השתלמויות והכשרות בתחום האסתטיקה הרפואית, בתחושה שבתחום זה אוכל לשלב את היותי אומנית ורופאה. לאורך השנים עברתי קורסים בישראל ובחו"ל, הקפדתי להתעדכן בכל החידושים והטיפולים הבינלאומיים, הייתי פעילה בכנסים וקורסים, וכל זאת כדי להביא למטופלות והמטופלים שלי דרכים מגוונות והטובות ביותר לשיפור המראה ולתוצאות אופטימליות.

בתור רופאת עיניים שהינה מומחית בתחום הרשתית, תמיד עומדים לנגד עיני עקרונות הדיוק והבטיחות, שכן נהלים מקצועיים ובטיחותיים חיוניים בתחום האסתטיקה ממש כמו בתחום ההזרקות התוך עיניות. בטיפולי האסתטיקה לפנים המטרה העיקרית שלי היא לשדרג ולשפר את מראה הפנים ואזורים בעייתיים, עם הקפדה בלתי מתפשרת על העקרונות היסודיים של דיוק, בטיחות והקטנה לאפס של שיעור הסיבוכים. אני מאמינה שהשילוב בין הידע והניסיון המקצועי שלי, לבין הרצון של המטופל/ת, הוא המביא לתוצאה הטובה ביותר ולשביעות רצון מלאה.  

אני דוגלת בכך שהטיפולים האסתטיים מיועדים לשמור על המראה הטבעי של הפנים, תוך שיפור החזות החיצונית וקבלת מראה יותר צעיר ורענן. אני רואה חשיבות גדולה בשיתוף מלא של המטופל/ת, החל בפגישת ההיכרות הראשונה שלנו ולכל אורך הדרך בתהליך הטיפולי על שלביו השונים. זאת במטרה להביא לתוצאות הרצויות ולבנות יחדיו תוכנית מותאמת אישית עם בחירה בגישה הטיפולית הנכונה והטובה ביותר, העונה לצרכים ושומרת על הבריאות שלך. בעת הפגישה הראשונה אני מקפידה לתאר גם את הסיבוכים האפשריים כדי להפחית פחדים ולתאם ציפיות.

יש לציין כי אני מקפידה לעשות שימוש במוצרים הטובים והאיכותיים ביותר, מבית היצרניות המובילות בעולם האסתטיקה, על מנת להביא לתוצאות מדויקות וטבעיות.